UUBF Tez SistemiTez alım sistemi esas olarak öğrencilerin tez alım sürecinde fakültede çalışabileceği öğretim görevlilerini ve çalışma alanlarını tanımaları içindir. Öğrencilerin bunu yapabilmeleri için öğretim üyelerinin sitede aşağıdaki işlemleri en uygun şekilde yerine getirmeleri gerekmektedir.

 


2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Bahar Yarıyılında Bitirme Çalışması alan ve Yazöğretimi sonuna uzatan Uçak ve Uzay Mühendisliği  Bölümü öğrencileri Bitirme Çalışmalarını en geç 02 Ağustos 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar http://siga.uubf.itu.edu.tr/uubftez/ adresine itü kullanıcı adı ve şifresi (e-mail şifresi ve kullanıcı adı) ile girerek  pdf şeklinde sisteme  yüklemeleri gerekmektedir.

Meteoroloji Mühendisliği öğrencilerinin ise Bitirme Çalışmalarını en geç 02 Ağustos 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Fakülte Öğrenci Bürosuna 3 adet ciltlenmemiş (şeffaf dosya içerisinde) olarak  teslim etmeleri gerekmektedir.

Önemle Duyurulur.

 

 


 Bitirme Çalışması Formlarının doldurulmasında uyulacak esaslar :


 i)  Öğrenciler Bitirme Çalışması Formlarını bilgisayar ortamında bir adet olarak dolduracaklardır.

 ii) Dekanlık ve danışman öğretim üyesi imza işlemleri bitirildikten sonra Bölüm Başkanlığı imzası için form öğrenci tarafından Bölüm Sekreterliklerine teslim edilecektir. 

iii) Bölüm Sekreterlikleri formları toplu olarak Bölüm Başkanlıklarına imzalatacaklardır. 

NOT:  Bitirme Çalışması Alış Formu Fakülte WEB  Sayfasında Bulunmaktadır.

 


 

UUBF Tez Sistemi Tez Yükleme İçin Açıldı

2015/2016 Eğitim-Öğretim yılı Bahar Yarıyılında Bitirme Çalışması alan Uçak ve Uzay Mühendisliği  Bölümü öğrencileri Bitirme Çalışmalarını en geç final sınavlarının başladığı tarih olan  23 Mayıs 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar http://siga.uubf.itu.edu.tr/uubftez/ adresine itü kullanıcı adı ve şifresi (e-mail şifresi ve kullanıcı adı) ile girerek  pdf şeklinde sisteme  yüklemeleri gerekmektedir.


Meteoroloji Mühendisliği öğrencilerinin ise Bitirme Çalışmalarını en geç final sınavlarının başladığı tarih olan 23 Mayıs  2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Fakülte Öğrenci Bürosuna 3 adet ciltlenmemiş (şeffaf dosya içerisinde) olarak  teslim etmeleri gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ: Sisteme ITU sifreniz ile giris yapabilirsiniz.Duyurular

 

Site Erişimine Açıldı 05 Şubat 2016

Sistem erişime açılmıştır. Gördüğünüz hataları ve önerilerinizi celikbas@itu.edu.tr adresine gönderebilirsiniz..